О корпорацииАвтоматизацияОборудованиеПоддержкаПоиск
  Новости
  Контакты
  Фотогалерея
  Заказчики
  О корпорации  ::  Новости   ::   Архив новостей
Архив новостей. Ноябрь, 2015

25.11.2015
В 2015 році фірмою "Скіф Інжиніринг" спільно з партнером, фірмою Лайт, було проведено реконструкцію та автоматизацію жомосушильного відділення на Чортківському ц/з (ТзОВ "Радехівський цукор"). Для підвищення продуктивності було внесено зміни в технологічну та логістичну схему подачі жому. Автоматизована система управління жомосушильним відділенням виконана на базі контролера фірми "Schneider Electric" серії M340. Управління транспортною системою жомосушильного і брикетного відділень здійснюється за допомогою програмованих реле Tesys T . Також було відновлено апаратне і програмне забезпечення систем управління грануляційними установками фірми Kahl, реалізоване на базі контролерів Vipa. АСУТП жомосушильного відділення здійснює управління 2-ма сушильними барабанами, транспортною системою та доп. обладнанням і дозволяє отримувати кінцевий продукт з необхідними параметрами та ефективно використовувати енергоресурси. Фірмою «Скіф Інжиніринг» було відновлено роботу системи управління грануляційними установками фірми Kahl. В систему додано нові контури регулювання та повністю замінено програмне забезпечення на контролерах грануляторів для реалізації нових функцій системи.
19.11.2015
Фірма "Скіф Інжиніринг" є першою в Україні хто використав у своїй системі контролер "Schneider-electric" M580-ї серії. Систему було впроваджено на Чортківському цукровому заводі (ТзОВ "Радехівський цукор"). Завдяки своїй високій продуктивності і потужним ресурсам контролер зміг об'єднати в собі дві великі системи: АСУТП випарної станції та АСУТП станції сокоочистки.
15.11.2015
В 2015 році фірмою "Скіф Інжиніринг" було впроваджено систему управління частотними перетворювачами приводів дифузійних апаратів на Чортківському ц/з (ТзОВ "Радехівський цукор"). Управління приводами дифузійних апаратів реалізовано як доповнення до автоматизованої системи управління дифузійним відділенням. Система виконана на базі контролера фірми "Schneider-electric" серії M340. В основі системи управління приводами дифузії є спеціально розроблений алгоритм, що керує 2-ма частотними перетворювачами, що працюють за принципом «ведучий-ведомий», а також здійснюється контроль за положенням валів для запобігання скручуванню.
  © 2006 - 2021, «СкифИнжиниринг»,
  Все права защищены
О корпорации | Автоматизация | Оборудование | Поддержка | Поиск
Карта сайта | Поиск | Контактная информация
Разработка сайта:
студия COM.CV.UA
 
Лічильник BEST.cv.ua