О корпорацииАвтоматизацияОборудованиеПоддержкаПоиск
  Автоматизированные системы управления технологическими процессами
  Автоматизированные весоизмерительные комплексы
  Системы контроля доступа и платежно-пропускные системы
  Автоматизированные системы учета в развлекательных комплексах
  Автоматизация  ::  Автоматизированные системы управления технологическими процессами   ::   Система автоматизации жомосушильного отделения

В 2015 році фірмою "Скіф Інжиніринг" спільно з партнером, фірмою Лайт, було проведено реконструкцію та автоматизацію жомосушильного відділення на Чортківському ц/з (ТзОВ "Радехівський цукор"). Для підвищення продуктивності було внесено зміни в технологічну та логістичну схему подачі жому. Автоматизована система управління жомосушильним відділенням виконана на базі контролера фірми "Schneider Electric" серії M340. Управління транспортною системою жомосушильного і брикетного відділень здійснюється за допомогою програмованих реле Tesys T . Також було відновлено апаратне і програмне забезпечення систем управління грануляційними установками фірми Kahl, реалізоване на базі контролерів Vipa. АСУТП жомосушильного відділення здійснює управління 2-ма сушильними барабанами, транспортною системою та доп. обладнанням і дозволяє отримувати кінцевий продукт з необхідними параметрами та ефективно використовувати енергоресурси.
увеличить изображение
Фірмою «Скіф Інжиніринг» було відновлено роботу системи управління грануляційними установками фірми Kahl. В систему додано нові контури регулювання та повністю замінено програмне забезпечення на контролерах грануляторів для реалізації нових функцій системи.
  © 2006 - 2021, «СкифИнжиниринг»,
  Все права защищены
О корпорации | Автоматизация | Оборудование | Поддержка | Поиск
Карта сайта | Поиск | Контактная информация
Разработка сайта:
студия COM.CV.UA
 
Лічильник BEST.cv.ua